Про нас

Про наc

Шановні колеги, відвідувачі нашого сайту!

Сайт «PR-Ліга» є комунікаційною площадкою членів та партнерів ВГО «Українська ліга зі зв’язків із громадськістю». Цей сайт створений як інструмент для обміну думками, ідеями як членів нашого фахового об’єднання, так і всіх, хто цікавиться широким колом питань розвитку зв’язків із громадськістю.

 

Кого представляє сайт?

Сайт представляє, насамперед, індивідуальних та корпоративних членів ВГО «Українська ліга зі зв’язків із громадськістю» (PR-Ліга)
PR-Ліга створена у 2003р. з метою розвитку ринку послуг зв’язків з громадськістю на засадах, прийнятих міжнародною PR-спільнотою та зокрема на основі документів та принципів IPRA. Зокрема, Денис Богуш, віце-президент PR-Ліги, є представником Міжнародної організації паблик рілейшнз в Україні. Членом ІPRA є також віце-президент PR-Ліги Олена Деревянко
Президент PR-Ліги – Андрій Ротовський, керуючий директор Центру громадських зв’язків Р.А.П.І.Д (детальна інформація про нього тут www.prschool.kiev.ua/ru/about)

Правила спілкування на сайті

Сайт діє таким чином:
* пости надсилаються редакції сайту, членами PR-Ліги та іншими кореспондентами, які хочуть розпочати свій діалог на наших сторінках;
* коментарі (які не порушують загальноприйнятих етичних норм діалогу у фахових ресурсах) публікуються редакцією у день отримання від користувача сайту. Одночасно коментарі надсилаються авторам матеріалу. В разі, якщо автор матеріалу вважає за доцільне відповісти на коментар, він через редакцію сайту відповідає автору коментаря.
* в окремих випадках, за попередньою домовленістю, автор поста може організовувати на сайті діалог у реальному часі, власноруч заносячи власні відповіді на коментарі відвідувачів сайту
* автор коментаря може відповісти безпосередньо члену PR-Ліги на електронну почту, яка подається у презентації членів, або у контактах кожного автора поста.
Блог PR-Ліги зробив перші кроки. Звичайно, механізм діалогу на новому сайті, створеному у 2012 році,  тільки формується. Тому ми будемо раді кожній пораді, зауваженню, які допоможуть покращити діалог та обмін думками за допомогою нашого ресурсу. Свої зауваження та пропозиції надсилайте за адресою aarotovskiy@gmail.com
Ми будемо постійно вдосконалювати діалог фахівців на платформі нашого сайту відповідно до нових можливостей та потреб часу.

Щиро дякуємо та запрошуємо до співпраці.

Андрій Ротовський,
Президент PR-Ліги