Комунікації в Україні очима європейських фахівців

На XIV Міжнародному PR-Фестивалі виступить один з керівників Havas Worldwide – Девід Ройзен

Однією з родзинок ранкового блоку XIV Міжнародного PR-Фестивалю обіцяє стати доповідь експерта з корпоративних та продуктових комунікацій, лобіювання та PR, одного з топ-менеджерів агентства Havas Worldwide Девіда Ройзена «Україна: втрата комунікаційних можливостей в останні роки».

Сьогодні Україна особливо розраховує на підтримку світової і, зокрема, європейської спільноти. Проте, знайти спільну мову з, здавалося б, лояльним Заходом вдається далеко не завжди. І навіть якщо вдається, результат часто не виправдовує очікувань. Чому це відбувається? Як ефективно синхронізувати взаємні вимоги? Як взагалі потрібно комунікувати з Заходом, щоб бути почутими, зрозумілими? Як не втратити завойовану довіру? Причини наших поточних помилок і перспективи майбутніх досягнень проаналізує в своєму виступі французький колега.

Девід Ройзен: «Два роки тому міжнародна спільнота висловила свою солідарність з Україною. Світові лідери підтримали Євромайдан, відставку Януковича і засудили російську агресію. Зараз світ чекає від української влади активних дій. Світова спільнота хоче знати, чому в Україні не проводяться обіцяні реформи, чому боротьба з корупцією обмежується розмовами. З точки зору комунікації те що відбувається в країні зараз виглядає незрозумілим. Що втрачає Україна? Чим це можна компенсувати? Які кроки повинні зробити українська влада? Що можна зробити, щоб виправити ситуацію? На майбутньому фестивалі ми будемо шукати відповіді на ці та багато інших важливих питань».

Нагадаємо, що Фестиваль традиційно проводиться під егідою Української PR-Ліги, а офіційний організаційний партнер – Агентство PR-Service.

Програма: http://pr-festival.com.ua/ua/programm

Реєстрація учасників: http://pr-festival.com.ua/ua/conditions

 
 

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Этот вопрос является для тестирования ли вы человека посетитель и предотвратить автоматизированную спам представлений.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.