Транспортні тренди: Тesla рулить

На XIV Міжнародному PR-Фестивалі виступить співзасновник компанії Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давіда.

Ми живемо в епоху трендів і трендсеттерів. З цим можна погоджуватися або не погоджуватися, але змінити ситуацію навряд чи можливо. Та й чи є в цьому сенс? Тим більше, що деякі тренди є реальними рушіями прогресу. Про один з таких на XIV Міжнародному PR-Фестивалі розповість співзасновник компанії Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давіда.

Електромобілі Tesla в усьому світі вже стали невід'ємним атрибутом просунутої частини соціуму. Вони – не просто символ певного статусу, а й свого роду показник відповідальної громадянської та соціальної позиції. Адже сьогодні цей вид транспорту є одним з найбільш екологічно чистих, а крім того, і одним з найбільш економічних. Ставку на електромобілі роблять і провідні світові автомобільні концерни. У чому секрет популярності електрокарів і компанії, яка зуміла перетворити електромобіль у міжнародний тренд, ми дізнаємося з доповіді нашого спікера Назара Шимоне-Давіда «Рецепт успіху Tesla». Мова також піде про особливості маркетингових стратегій, виробництва і конкурентних перевагах Tesla Motors, про найбільш популярні моделі електрокарів, про те, як фанати електромобілів стають їх кращими продавцями. А заодно і про досвід просування електрокарів в Україні.

Нагадаємо, що Фестиваль традиційно проводиться під егідою Української PR-Ліги, а офіційний організаційний партнер – Агентство PR-Service.

Програма: http://pr-festival.com.ua/ua/programm

Реєстрація учасників: http://pr-festival.com.ua/ua/conditions

 
 

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Этот вопрос является для тестирования ли вы человека посетитель и предотвратить автоматизированную спам представлений.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.