Олена Дерев’янко стала героїнею спецтеми журналу «Бізнес» про жіноче обличчя ділової еліти країни

Віце-президент Української PR-Ліги та керуючий партнер агентства «PR-Service» Олена Дерев’янко стала героїнею проекту «Леді Бізнесу. Найуспішніші жіночі проекти», якому був присвячений перший весняний випуск журналу «Бізнес». У спецтемі видання від 6 березня розповіли про 50 власниць, топ-менеджерів та керівників провідних компаній у різноманітних галузях (ритейл, HoReCa, фінанси, послуги, промисловість тощо), за яких проголосували користувачі сайту «Бізнес».

«Жінка в бізнесі – це і парадокс, і закономірність. Парадокс, тому що вектор енергії, призначений для внутрішнього використання, спрямовується назовні. Закономірність, тому що ділове життя приваблює своїм гламурним блиском і, безкінечним, на перший погляд, простором можливостей», – сказала про шлях жінки в діловий світ Олена Дерев’янко у своєму коментарі для журналу «Бізнес».

Агентство «PR-Service», співзасновником і керуючим партнером якого є Олена Дерев’янко, на ринку комунікаційних послуг з 2003 року. За майже 15 років активної діяльності були реалізовані десятки успішних проектів для світових та українських брендів, у тому числі кейси державного значення: наприклад, підготовка Харкова до Євро-2012. Також Олена Дерев’янко, чиє ім’я вже давно стало брендом у сфері управління репутацією та зв’язків з громадськістю, вже не перший рік керує організацією найбільш масштабного та авторитетного заходу комунікаційної галузі – Міжнародного PR-Фестивалю.

Ми вдячні виданню «Бізнес» за висвітлення такої актуальної для українського ділового середовища теми. Вже не перший рік жінки очолюють великі компанії та виступають керівниками ефективних проектів у різноманітних галузях, доводячи, що можна бути важливим гравцем українського та світового бізнесу, не втрачаючи своєї жіночої автентичності та не жертвуючи приватним життям. Випуск, присвячений жіночому обличчю ділового середовища країни, як найкраще задає тон прийдешньої весни і демонструє актуальні тенденції українського бізнесу.

 
 

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • Доступны HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Этот вопрос является для тестирования ли вы человека посетитель и предотвратить автоматизированную спам представлений.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.