Проекти

XI Міжнародний PR-фестиваль.

За багаторічною традицією, на початку весни Оргкомітет Міжнародного PR-фестивалю оголосив дату проведення головної події української PR-індустрії. Згідно з рішенням організаторів, XI Міжнародний PR-фестиваль відбудеться 17-18 травня 2013 року. Місце зустрічі залишається незмінним: Пуща-Озерна з її неповторною аурою.

Вибори-2012: Парадокси, знаки, тренди. Прес-клуб.

15 листопада 2012 року у конференц-залі агенції “RegioNews” відбулася підсумкова експертна подія цьогорічних парламентських виборів - зустріч прес-клубу на тему «Вибори-2012: Парадокси, знаки, тренди.». Організатором проекту виступила ВГО «Українська PR-Ліга» за підтримки агенції «MediaBrand» та «Школи PR Ротовського».

Міжнародна культурологічна програма «Уні-Сон» («Uni-Son»)

«Ми – унікальні. І ми - разом. Я - частинка тебе. А ти – мене. Наші серця б’ються в унісон. Одна біль і одна радість. Я з відкритим серцем посилаю тобі привіт: мовою співу, танцю, малюнку. Я відкритий твоєму посланню. Ми разом – одне серце Землі».

Постійно діюча програма публічних лекцій «Трибуна PR»

Нова публічна програма Української PR-Ліги, започаткована у грудні 2012 р. Мета – просування серед фахової спільноти принципово важливих ідей та поглядів у галузі комунікацій, з питань діалогу влади та громадськості, медіа, репутаційного менеджменту територій та міст тощо. Реалізується у форматі публічних виступів провідних українських та зарубіжних фахівців та громадських діячів у вищих навчальних закладах, у форматі відео конференцій.

Фахові стандарти у галузі PR

В Україні стартує процес формування кваліфікаційних стандартів в галузі PR. Задля усунення негативних наслідків розмитості розуміння фаху, формується фахова комісія та відбуваються відкриті обговорення.

Міжнародний PR-фестиваль у Пущі-Озерній

Фестиваль уже понад 10 років слугує ефективною комунікаційною площадкою для фахівців зі зв'язків з громадськістю в Україні і не тільки. Формат фестивалю багатоплановий: презентації кейсів та технологій, майстер-класи та неформальне спілкування.

Внутрішньокорпоративні комунікації як фактор корпоративної ефективності

Перший Міжнародний київський кейс-форум. Учасники форуму отримують унікальну інформацію про те, як ефективні внутрішньокорпоративні комунікації зміцнюють загальну корпоративну ефективність в умовах зростаючої нестабільності ринків. Відбудеться 20 листопада 2012 у Києві.

Креатив-табір "PRАКТИК"

Міжнародний креативний PR-табір. В основу програми покладено принцип «творчої лабораторії»: учасники спільно в мозкових штурмах та конкурсах ідей з вирішення прикладних завдань засвоюють алгоритми громадських комунікацій.

Туристично-патріотичний гала-тур "Створи корону Україні!"

Учасники проекту збираються на Говерлі, щоб показати, що спільні звершення - джерело позитиву та оптимізму. Місія проекту - стати емоційним якорем для суспільства, платформою об’єднання молоді України навколо життєтворчих цінностей та цілей.

Форум "Довіра як капітал"

Форум з питань інтегрованих комунікацій комерційного банку дає учасникам цінний досвід та нові проривні ідеї у сфері системного комунікаційного маркетингу та менеджменту. Відбудеться 1-2 лютого 2013 року у Києві.

Школа PR Андрія Ротовського

Система навчання, консалтингу та проектних інновацій. Наша мета - отримувати задоволення від комунікації зі слухачами, бачити, що наші випускники реально досягають більшого. За кожним словом - реалізовані проекти та успіхи клієнтів.

Міжнародний культурологічний он-лайн фестиваль "Сто друзів"

Проект покликаний створити платформу для взаємозбагачення та міжкультурного спілкування. Формат: он-лайн фестиваль національних культур, сукупність конкурсів, форумів та концертів.